KONST / Litografier / Litografi 14677154
nr 1467 7154
Litografi
efter Pablo Picasso. Tryckt signatur, ej handsignerad. Numrerad 154/2000, daterad 1973. Henri Dechams, Mourlot. Bildmått: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 73x58 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:01:28
14/5 20:31:30